۱-گروه حسابداری ایرانیان تراز در راستای رعایت حقوق والای مصرف کننده و همچنین اطمینان متقاضیان و مشتریان، از امکانات نرم افزارهای مالی و حسابداری ایرانیان تراز و همچنین اطمینان از خدمات مطلوب، نسخه دموی رایگان نرم افزار حسابداری ایرانیان تراز  را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

۲-شما می توانید با دانلود و یا درخواست ارسال سی دی دمو، قبل از خرید نسبت به بررسی امکانات نرم افزار اقدام نموده و سپس با توجه به امکانات مورد نظر نرم افزار حسابداری نسبت به سفارش نرم افزار مورد نیاز اقدام نمائید.

۳-نسخه دمو رایگان ایرانیان تراز به گونه ای طراحی گردیده است که شما در هنگام استفاده از آن می توانید از نسخه جامع  نرم افزار حسابداری (تولیدی_ بازرگانی_خدماتی_پیمانکاری_صرافی و حق العمل) استفاده کرده و اطلاعات حسابداری خود را ثبت کرده. ( لازم به ذکر است در هنگام خرید نرم افزار و ثبت سریال اصلی اطلاعات ثبت شده در نسخه دمو از بین نخواهد رفت و کاربر میتواند اطلاعات جدید را ادامه اطلاعات قبلی ثبت کند )

برنز (bronze) : 

این نسخه که به نسخه ساده نیز یاد می شود دارای امکان ثبت خرید و فروش برگشت از خرید و برگشت از فروش ، دارای یک انبار پیش فرض است و امکان دریافت و پرداخت اتوماتیک ، ثبت چک دریافتی و پرداختی و گزارش چک ها ، محاسبه سود و زیان شما به سه روش فایفو – میانگین موزون – آخرین قیمت خرید می باشد. شما میتوانید سود ناخالص حاصل از فروش خود را بصورت روزانه مشاهده نمایید.

قیمت این نسخه مبلغ۷۰۰/۰۰۰ هزار تومان می باشد.

سیلور (Silver) :

این نسخه علاوه بر امکانات نسخه برنز (Bronze) دارای امکان تعریف انبارهای متعدد و طراحی فاکتور برای شخصی سازی فضای فاکتور نیز می باشد.

قیمت این نسخه مبلغ۱/۳۰۰/۰۰۰ هزار تومان می باشد.

گلد (Gold) :

در این نسخه علاوه بر امکانات نسخه های قبل امکان تعریف مرکز هزینه برای مشاغل پروژه ای (حسابداری پیمانکاری) و ایجاد شبکه داخلی و حقوق و دستمزد می باشد. همچنین دارای امکان تعریف کالای تفکیک پذیر مخصوص مشاغلی همچون صنف گوشت فروشی و مرغ فروشی ها و ثبت کالای اشانتیون میباشد که با محاسبه دقیق کالای ورودی و تفکیک آن بصورت کالای خروجی سود و زیان دقیق شما را محاسبه می کند.

قیمت این نسخه مبلغ ۲/۳۰۰/۰۰۰ هزار تومان میباشد.

فول (Full) :

در این نسخه علاوه بر امکانات ذکر شده کاربر می تواند اطلاعات مالی را به سال مالی دلخواه انتقال دهد .

علاوه براین موارد امکان تعریف ۴ سیستم درون شبکه نیز در این نسخه فراهم می باشد.

قیمت این نسخه مبلغ ۳/۵۰۰/۰۰۰ هزار تومان  می باشد.

علاوه بر امکانات حسابداری امکان نمایش محصول فروخته شده از محصول هر خریدار ،ثبت حق العمل به صورت درصدی با مبلغ برای طرفین خریدار و فروشنده همزمان در ثبت فاکتور،نمایش تعداد محصول باقی مانده از محصول هر شخص به صورت آنلاین، گزارش فروش محصول از محصول هر خریدار،تراز روزانه هر کاربر جهت بررسی خرید و فروش، درآمد و هزینه و وجوه نقد،بانک و اسناد دریافتی و پرداختی ،ثبت همزمان درآمد حق العمل در اسناد حسابداری،ثبت همزمان دریافت و پرداخت نقد و چک در فاکتور،مشاهده گزارش روزانه هر شخص و …..

قیمت این نسخه مبلغ ۴/۵۰۰/۰۰۰ تومان میباشد.

صرافی:

نرم افزار حسابداری صرافی بخشی از سیستم حسابداری ایرانیان تراز است که امکان مدیریت اسناد چند ارزی و معاملات ارزی را  برای شما ارائه می کند. اگر چه نتیجه فعالیت های مالی – اقتصادی موسسات به صورت حساب ریالی نگهداری می شود اما دسترسی به اطلاعات معاملات ارزی، حفظ و نگهداری سوابق نرخ های برابری ارزهای مختلف ضروری است و شما می توانید در این قسمت نرخ پایه و هم نرخ های ارزی اسناد و صورت حسابهایتان را نگهداری کنید.

امکانات و ویژگی های این بخش از نرم افزار :

– ایجاد ارز های متعدد و زوج ارزهای آن

– معرفی صندوق های ارزی متعدد و ارزهای متعدد در صورتحساب

-ایجاد اشخاص و مانده حساب های آنها به صورت ریالی و ارزی در سند افتتاحیه

-خرید و فروش ارز از طریق rate با توجه به آخرین میانگین نرخ ارز

– دریافت و پرداخت ارزی و ریالی

-تهاتر( حساب واسط بین مشتریان و سایر افراد)

-داشبورد(مشخص کننده نرخ خرید و فروش ارز ،میانگین نرخ ارز،میانگین نرخ خرید ارز،موجودی ارزهای متفاوت و سود و زیان از ارزهای متفاوت)

-رویت گردش حساب اشخاص براساس ارزهای مختلف

قابلیت گزارش گیری براساس خرید و فروش

-قابلیت انجام عملیات براساس خرید و فروش

-قابلیت اخذ یا تخفیف کارمزد به صورت هوشمند

-قابلیت ثبت درآمد و هزینه

-قابلیت ثبت اسناد حسابداری به غیر از ارزی به واحد پول پایه

-ثبت سند افتتاحیه ارزی

قیمت این نسخه مبلغ ۲۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان میباشد

سامانه‌ی مؤدیان مالیاتی سامانه‌ای است که از طریق ورود به آن، مؤدیان مالیاتی می‌توانند پایانه‌های فروشگاهی خود را به این سامانه متصل کنند و در این سامانه برای هر مودی یک کارپوشه در نظر گرفته شده است که می توانند عملیات ارسال صورت‌حساب الکترونیکی خود را انجام دهند.

گروه نرم افزاری ایرانیان تراز ، در جهت راحتی کار مشتریان گرامی، سرویس سامانه مودیان را طراحی و پیاده سازی کرده است. با استفاده از این سرویس می‌توانید تمامی صورتحساب های خود را با یک کلیک به سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی ارسال کنید.

قیمت این نسخه مبلغ ۴/۵۰۰/۰۰۰ تومان میباشد.