۱-گروه حسابداری ایرانیان تراز در راستای رعایت حقوق والای مصرف کننده و همچنین اطمینان متقاضیان و مشتریان، از امکانات نرم افزارهای مالی و حسابداری ایرانیان تراز و همچنین اطمینان از خدمات مطلوب، نسخه دموی رایگان نرم افزار حسابداری ایرانیان تراز  را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

۲-شما می توانید با دانلود و یا درخواست ارسال سی دی دمو، قبل از خرید نسبت به بررسی امکانات نرم افزار اقدام نموده و سپس با توجه به امکانات مورد نظر نرم افزار حسابداری نسبت به سفارش نرم افزار مورد نیاز اقدام نمائید.

۳-نسخه دمو رایگان ایرانیان تراز به گونه ای طراحی گردیده است که شما در هنگام استفاده از آن می توانید از نسخه جامع  نرم افزار حسابداری (تولیدی_ بازرگانی_خدماتی_پیمانکاری) استفاده کرده و اطلاعات حسابداری خود را ثبت کرده. ( لازم به ذکر است در هنگام خرید نرم افزار و ثبت سریال اصلی اطلاعات ثبت شده در نسخه دمو از بین نخواهد رفت و کاربر میتواند اطلاعات جدید را ادامه اطلاعات قبلی ثبت کند )

برنز (bronze) : 

این نسخه که به نسخه ساده نیز یاد می شود دارای امکان ثبت خرید و فروش برگشت از خرید و برگشت از فروش ، دارای یک انبار پیش فرض است و امکان دریافت و پرداخت اتوماتیک ، ثبت چک دریافتی و پرداختی و گزارش چک ها ، محاسبه سود و زیان شما به سه روش فایفو – میانگین موزون – آخرین قیمت خرید می باشد. شما میتوانید سود ناخالص حاصل از فروش خود را بصورت روزانه مشاهده نمایید.

قیمت این نسخه مبلغ ۱۵۰ هزار تومان می باشد.

سیلور (Silver) :

این نسخه علاوه بر امکانات نسخه برنز (Bronze) دارای امکان تعریف انبارهای متعدد و طراحی فاکتور برای شخصی سازی فضای فاکتور نیز می باشد.

قیمت این نسخه مبلغ ۲۵۰ هزار تومان می باشد.

گلد (Gold) :

در این نسخه علاوه بر امکانات نسخه های قبل امکان تعریف مرکز هزینه برای مشاغل پروژه ای (حسابداری پیمانکاری) و ایجاد شبکه داخلی و حقوق و دستمزد می باشد .

قیمت این نسخه مبلغ ۳۵۰ هزار تومان میباشد.

گلدن پلاس (+Golden) :

این نسخه علاوه بر امکانات نسخه های قبل دارای امکان تعریف کالای تفکیک پذیر مخصوص مشاغلی همچون صنف گوشت فروشی و مرغ فروشی ها و ثبت کالای اشانتیون میباشد که با محاسبه دقیق کالای ورودی و تفکیک آن بصورت کالای خروجی سود و زیان دقیق شما را محاسبه می کند.

قیمت این نسخه مبلغ ۵۵۰ هزار تومان می باشد.

فول (Full) :

در این نسخه علاوه بر امکانات ذکر شده کاربر می تواند اطلاعات مالی را به سال مالی دلخواه انتقال دهد .

قیمت این نسخه مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰ یک میلیون و پانصد هزار تومان  می باشد.